Yaygınlaştırma faaliyetlerimizin ilkini 10-11 Haziran 2019 tarihlerinde, okulumuzdan ayrılacak olan ders ücretli öğretmenlere yönelik olarak Prag eğitimimizin katılımcı öğretmenleri tarafından iki günlük bir eğitim çalışması organize ederek gerçekleştirdik.

Katılımcı öğretmenlerin gördükleri kurs sayesinde öğrendiklerini, katılımcı olmayan diğer okul öğretmenlerine öğretebilmeleri için okul içi öğretmen eğitimlerinin ilk basamağını oluşturan bu çalışmada; katılımcı olmayan personel için büyük bir fayda sağlamış, bu eğitimler sayesinde katılımcı öğretmenler, bu konudaki muhtemel okul dışı seminerler için de tecrübe edinmişlerdir.

Proje etkilerine yönelik okul içi eğitimlerimizi eğitim öğretim yılı başı ve sonu mesleki çalışmalar döneminde hem kadrolu personelimize hem de yeni gelecek ders ücretli öğretmenlerimize de gerçekleştirilecektir.

Bu eğitim çalışmamızda projemizle ilgili tüm bilgiler, web sitemiz, proje ile ilgili tüm dokümanlar, kurs aldığımız kurum hakkında bilgiler, gerçekleştirdiğimiz geziler ve işbaşı gözlemlerimize ilişkin tüm görseller paylaşılmış, etkinliklerle de çalışma oldukça zevkli bir şekilde tamamlanmıştır.

Please follow and like us:
Pin Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir